Prodej, Byt 2+1, 61 m2, Otrokovice – Kvítkovice

3 190 000 Kč

Zlínský kraj

Hledáte byt v Otrokovicích, který by byl připraven k okamžitému nastěhování? Rád bych Vám nabídl byt 2+1, který je prostorný a velmi dobře prosvětlený.

– užitná plocha 55 m2
– balkon 4 m2
– sklep 2 m2
– 3. N.P. s výtahem

Vstoupíte-li do vstupní chodby, z levé strany se nachází samostatné WC. Pokračováním po levé straně se dostanete do kuchyně, odkud je přístup do koupelny a obývacího pokoje. Naproti vstupu se nachází ložnice, ze které vede vchod na balkon. K bytu dále patří sklepní kóje. V koupelně je k dispozici vana.

Otrokovice nabízí veškerou občanskou vybavenost v okolí se nachází pošta, supermarket, restaurace, mateřská škola, základní škola, dětské hřiště a mnoho dalšího. Otrokovice jsou také významným dopravním uzlem, křižují se zde silnice a železniční tratě, nachází se zde cyklotrasy, koupaliště, rekreační oblast Štěrkoviště.

Zaujala Vás tahle nabídka a chtěli byste více informací? Neváhejte a volejte, sdělím Vám jakékoli detaily, které budete potřebovat a domluvíme si osobní prohlídku.

Chtěli byste, abych i Vás zastupoval při prodeji nebo pronájmu?
Stačí mi napsat, jsem tu pro Vás kdekoli a kdykoli.

Rádi Vám pomůžeme i s vyřízením financování na míru v naší sesterské společnosti Explicit Invest, takže můžete mít doslova všechno pod jednou střechou. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce a to případně i formou elektronické aukce.

Těšíme se, jak se potkáme osobně na místě!
Filip Hladiš & Explicit Reality