Prodej, Byty 2+1, 52m2 – Malenovice

2 950 000 Kč

Zlínský kraj

EXPLICIT REALITY & Karolína Vypušťáková Vám nabízí prodej prostorného bytu ve velmi žádané lokalitě a tou jsou Malenovice.

Samostatný byt je dispozičně řešen jako 2+1 s užitnou plochou 52m2. Díky velkým oknům je byt krásně prosvětlený po celý den.
Tento slunným byt s prostorným balkónem a výhled do zeleně v atraktivní lokalitě Malenovic naleznete na ulici Husova. Byt je ideální volbou pro mladé rodiny hledající klidné a příjemné bydlení.
Dispoziční řešení bytu: Vstupem do bytu se dostanete na chodbu, ze které můžete pokračovat na samostatnou toaletu, následně koupelnu s vanou a delší chodbou se dostanete do kuchyně. Zpět na chodbě se dostanete do dvou neprůchozích pokojů, které spojuje dostatečně prostorná šatna, která má vestavěné police na uložení dostatku věcí. Z obývacího pokoje je vstup na balkon.
Balkón také poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci či pěstování bylinek, nebo květin.

V okolí domu je bezproblémové parkováním. Můžete tak klidně zapomenout na stres z hledání parkovacího místa a mít své vozidlo vždy na dosah.

Lokalita Malenovic je vyhledávaným místem pro mladé rodiny, poskytuje klidnou atmosféru a zároveň veškerou potřebnou infrastrukturu v dosahu. V blízkosti se nachází obchody, restaurace, školy, školky a veřejná doprava, což představuje každodenní život a zajišťuje pohodlné bydlení.

Nenechte si užít tuto skvělou příležitost a přijďte si prohlédnout tento úžasný byt.

V galerii naleznete půdorys pro lepší představu. Na nic nečekejte a neváhejte si nemovitost projít ještě teď za pomoci 3D scanu, který je součástí inzerátu.

Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku. Tento byt může být váš nový domov, kde se budete moci těšit na spokojené a šťastné bydlení.

S financováním nemovitosti Vám velmi rádi pomůžeme s finančním poradcem z naší firmy EXPLICIT INVEST.

Budu se na Vás těšit. Karolína Vypušťáková & EXPLICIT REALITY.