Prodej, Byty 2+1, 63m2 – Zlín

3 200 000 Kč

Zlínský kraj

EXPLICIT REALITY a Karolína Vypušťáková Vám představují prostorný byt ve vysoce žádané lokalitě.

Máme skvělou nabídku bytu v centru města Zlína! Tento byt se nachází v ideální lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a je jen pár minut chůze od všech potřebných služeb. Jeho výhodou je jedinečné členění a celková podlahová plocha 63 metrů čtverečních.

Představte si, že můžete mít tento byt zrekonstruován přesně podle svých přání. Naše týmy jsou připraveny poskytnout Vám kompletní rekonstrukci, která splní veškeré Vaše požadavky. Můžete si vytvořit prostor přesně podle svého vkusu a potřeb.

Pokud si přejete vidět konečný vzhled bytu před rekonstrukcí, připravili jsme pro Vás vizualizaci, která Vám umožní získat představu o jeho potenciálu. Budete tak mít jasnou představu o tom, jak by Váš nový domov mohl vypadat.

A navíc, tento byt nabízí neuvěřitelný a těžko sehnatelný výhled, který si můžete užívat přímo z Vašeho okna. Tuto jedinečnou příležitost rozhodně nenechte ujít!

Neotálejte a kontaktujte nás ještě dnes, abyste mohli objevit všechny výhody tohoto bytu v centru Zlína. Rádi Vám poskytneme další informace a domluvíme si prohlídku. Věříme, že se zamilujete do této skvělé lokality a potenciálu, který tento byt nabízí.

V galerii naleznete půdorys pro lepší představu. Nečekejte a prohlédněte si nemovitost ještě teď pomocí 3D scanu, který je součástí inzerátu.

Zavolejte nám ještě dnes a domluvte si prohlídku. Tento byt může být Vaším novým domovem, kde se budete moci těšit na spokojené a šťastné bydlení.

S financováním nemovitosti Vám velmi rádi pomůžeme prostřednictvím finančního poradce z naší firmy EXPLICIT INVEST.

Těšíme se na Vás. Karolína Vypušťáková & EXPLICIT REALITY.