Prodej, Byty 2+kk, 53m2 – Otrokovice

3 400 000 Kč

Zlínský kraj

EXPLICIT REALITY & Karolína Vypušťáková Vám nabízí prodej nádherného bytu ve velmi žádané lokalitě a tou jsou Otrokovice.

Samostatný byt je dispozičně řešen jako 2+kk s užitnou plochou 53m2. Díky velkým oknům je byt krásně prosvětlený po celý den.

Bydlení je vhodné pro pár jakéhokoliv věku, který vyhledává klidné bydlení a rádi si dopřejí moderně zařízený byt s maximálním komfortem a to díky investici a zaměření na každý detail. Jednotka je kompletně vybavená – šatna v ložnici nabízí mnoho úložných prostorů.

Byt je vkusně slazen do moderních barev a kombinovaný s prvky dřeva. Interiér bytu je dělaný na míru.

Dispoziční řešení: Vchodem se dostanete do předsíně, ze které se vchází do hlavní místnosti a tou je obývací pokoj spojený s prostorným kuchyňským koutem, ze kterého je vstup na balkon. Dále můžete vstoupit do ložnice, která má taktéž vstup na balkon. Z předsíně se také dostanete do koupelny, která je velmi efektivně vyřešena k pohodlnému využívání všeho potřebného, ať už vana, nebo umístěná pračka se sušičkou. Samostatná toaleta je umístěna hned vedle koupelny.

Velmi praktická část v bytě je pracovní kout, který je dostatečně prostorný.

V galerii naleznete půdorys pro lepší představu. Na nic nečekejte a neváhejte si nemovitost projít ještě teď za pomoci 3D scanu, který je součástí inzerátu.

Parkování je v blízkosti domu naprosto bezproblémové a jako další výhodou je prostorná úložná koje o velikosti 7m2 .

S financováním nemovitosti Vám velmi rádi pomůžeme s finančním poradcem z naší firmy EXPLICIT INVEST.

Neváhejte si sjednat prohlídku. Budu se na Vás těšit. Karolína Vypušťáková & EXPLICIT REALITY.