Prodej pozemku – zahrady, 1082 m2, Strážnice

1 490 000 Kč

Jihomoravský kraj

V dnešní době spousta lidí hledají klidné místo pro odpočinek od pracovních povinností či rušného města. A přesně takové místo vám v podobě velkého pozemku s mobilním domem nyní nabízím.

Vítejte ve Strážnici, kolébce kultury a výborného vína. V klidné okrajové části města stojíme na pozemku o výměře 1082 m2, kde naleznete dostatek místa jak pro odpočinek či bazén, tak pro pěstování všeho, co vás jen napadne.
Podobně jako na lodní palubě je i v tomto mobilním domě dokonale využit každý centimetr, a tak bylo možné vybudovat interiér o dispozici 3+kk. Kromě útulného obývacího pokoje spojeného s kuchyní můžete ubytovat sebe či své hosty v jedné ze dvou ložnic. Nezapomnělo se ani na koupelnu či toaletu. V teplých letních měsících si vychutnáte grilování s přáteli u venkovního posezení pod pergolou.
Aby toho nebylo málo, elektřina je zajištěna tím v současné době nejekonomičtějším způsobem – solárními panely. K dispozici budete mít také vodu z vlastní studny.

O kulturní vyžití rozhodně není ve Strážnici nouze. Ať už jste milovníkem dobrého vína či folkloru, vše budete mít po ruce. Hledáte místo pro relaxaci či zahradničení, jako je právě toto? Neváhejte se mi ozvat a přijďte se přesvědčit sami. Budu se těšit na setkání s vámi.