Prodej, Rodinné domy, 199 m2, zahrada 471 m2 – Trnava

4 699 000 Kč

Zlínský kraj

Explicit Reality & Karolína Vypušťáková Vám nabízejí ke koupi dům ve výstavbě v obci Trnava na velmi klidném místě.

Zastavěná plocha nemovitosti je 129 m2, celková užitná plocha je 188 m2 , podlahová plocha je 199 m2. Celková velikost pozemku je 600 m2. Velikost zahrady je 471 m2 .

Dům je možno využít jako rodinné sídlo, vybudovat je zde také možné dvě bytové jednotky.

Nemovitost je jednopatrová s využitím podkroví. Dům je rozdělen do dvou pater.

V prvním patře se nachází vstup do domu skrze verandu (6 m2 ). Dále následuje vstupní chodba, která vede do prvního patra. V prvním patře se nachází šatna, koupelna s WC, spíž, sklad, dílna kotelna na tuhá paliva, strojovna ústředního vytápění, sklad paliva.

Ve druhém patře do kterého se dostanete ze zádveří po schodišti se nachází ložnice, dva pokoje, obývací pokoj, kuchyňský kout, koupelnou a samostatným WC. Z obývacího pokoje je možnost vstupu na budoucí terasu o velikosti 31 m2

Všechny obytné pokoje jsou situovány na tři světové strany – jižní, východní a západní. Díky celodennímu přísunu světla z oken jsou tyto místnosti po celý den krásně prosvětlené.

Dům nabízí pozemek o velikosti 471 m2 , který je celý den je krásně prosluněný. Na jižní straně domu je naplánována terasa, nebo parkovací stání.

Před domem je naplánováno kryté parkovací stání pro dvě vozidla. Příjezdová cesta je přes vedlejší pozemek, kde je ve prospěch majitele domu zřízeno věcné břemeno chůze a jízdy.

Podlahová krytina je plánována smíšená. Tvoří plovoucí podlahy, dlažba, dřevěné fošny.

Středem domu jde komín, který je obložený skládanýma šamotovýma cihlama, aby držel a sálala teplo dlouhou dobu.

V domě je plánovaný rozvod tepla radiátory s kombinací akumulační nádoby a kotlem na tuhá paliva, doplněné elektrickým podlahovým vytápěním. Příprava je ve stavu jakékoliv kombinace s alternativními zdroji tepla.

Dům je zateplený polystyrenem a zatažený lepidlem před finální stěrkou.

Nemovitost je připojena na elektřinu (230V). Voda je místní. Na pozemku jsou tři zdroje vody, protože Trnava je celkově bohatá na podzemní vodu.
Kanalizace se v Trnavě momentálně buduje a bude vedena až k domu. Internet je v obci řešen vzduchem od společnosti Avonet.

Majitel nemovitosti disponuje stavební firmou a je možné po předchozí domluvě dům dokončit dle vašich požadavků.

Dům s velkou zahradou stojí v klidné části obce Trnava 1,3 km od centra. V obci se nachází Základní škola (870m) a Mateřská škola (1km), dva obchody (nejbližší 350m) , autobusová zastávka vzdálená 230m. V obci se nachází také lyžařský svah.

V případě zájmu před prohlídkou si neváhejte vyžádat veškeré podklady k nemovitosti online formou..

Tuto nemovitost doporučujeme hlavně rodinám s dětmi, kvůli blízkosti výše uvedených škol, okolní přírodě a bezpečnosti.

Pokud Vás nemovitost zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedu domem osobně. Těšíme se Karolína Vypušťáková & Explicit Reality