Prodej, Rodinné domy, 270m2 – Zlín, Horní Vršava

volejte makléři

Zlínský kraj

Explicit Reality & Karolína Vypušťáková Vám nabízí prodej rodinného domu ve velmi klidné a žádané lokalitě na okraji města Zlína v části Horní Vršava.

Dům je v původním, ale zachovalém stavu, vhodný k rekonstrukci. Náleží k němu také velkolepá zahrada s celkovou výměrou 839m2, která je jako stvořená pro velkou rodinu.
Celková užitná plocha tohoto čtyřpatrového domu, bez garáže a teras je 270m2.

Velkou výhodou jsou dva samostatné vchody, díky kterým můžete dům využít i pro vícegenerační bydlení, rozdělit dům na samostatné bytové jednotky či spojit bydlení s podnikáním.

Za hlavními vstupními dveřmi do domu se nachází prostorná vstupní hala a dostatečně velký prostor na vytvoření vestavěných skříní, součástí je i vstup do garáže. Na patře se nachází prostorná kuchyň s pokojem pro otevřený obývací pokoj, nebo k vytvoření velké jídelny s balkonem. Středem domu vede prostorné schodiště na jednotlivé patra. Spodní patro můžete využít jako další bytovou jednotku pro někoho z rodiny, nebo k pronájmu.

Celkové pohledy na jednotlivé patra naleznete v půdorysech mezi fotografiemi.

Dům má kromě garáže také možnost parkovacího stání přímo před domem.

Je zde i dobrá dostupnost městské hromadné dopravy.

Velkým benefitem je možnost postavení dalšího domu na zahradě, popřípadě odprodej části zahrady pro stavbu domu.

Chcete se stát novými majiteli a užívat si bydlení v klidné lokalitě nedaleko centra s úžasným výhledem? Stačí už jen jediné. Ozvat se na prohlídku domu a já vám vše rád ukážu.

Průkaz energetické náročnosti není v současné době ještě k dispozici, proto uvádíme dle zákona v inzerci energetickou třídu G.

Karolína Vypušťáková & Explicit Reality