Prodej, Rodinné domy 301m2, zahrada 801m2 – Lípa

8 500 000 Kč

Zlínský kraj

EXPLICIT REALITY a Karolína Vypušťáková Vám nabízí prodej rodinného domu v klidné lokalitě nedaleko Zlína.

Dům je po částečné rekonstrukci a nyní je využíván jako dvougenerační bydlení. Užitná plocha domu je 301m2 a rozkládá se do dispozice dvou bytových jednotek o velikosti 3+1 a 2+1. Kompletně celou nemovitost si můžete projít ve virtuální prohlídce na našich firemních webových stránkách.

K domu náleží dostatečně velký pozemek na kterém je umístěn bazén, zahrádka pro pěstování bio zeleniny, houpačky pro děti, šopa na uskladnění potřebného zahradního nářadí a rozpracovaná stavba na vinný sklípek.

Vše co každá rodina potřebuje najdete právě v tomto domě.

Půdní prostor domu můžete zrekonstruovat a využít na další pokoje pro příjemné bydlení.
Sklepní prostory jsou využívány na uskladnění ostatního nářadí a je možno zde vytvořit policový systém k většímu úložnému prostoru. Přízemí rodinného domu má plně vybavenou a funkční bytovou jednotku o dispozici 2+1, také skýtá dostatek místností například pro šatnu, dílnu pro kutili a boční vstup na zahradu.
Proto se nabízí zachování dvou samostatných bytových jednotek s vlastním vstupem. Topení je vyřešeno plynovým kotlem, ale v případě potřeby je možno zprovoznit kotel na tuhá paliva.

Ve vrchním patře domu je bytová jednotka po částečné rekonstrukci. Velmi chytře řešený prostor pro větší rodinu s dětmi. Byt má spíž pro dostatek zásob a prostornou kuchyň na přípravu rodinných pokrmů. Po náročném dni můžete relaxovat na vrchní terase s výhledem na bazén.

Tato lokalita je velmi vhodná pro rodiny s dětmi, blízko do přírody, perfektní dostupnost všemi směry a to na Zlín, Vizovice, Slušovice, Vsetín a Luhačovice.

V okolí domu je dobrá občanská vybavenost, autobusová zastávka, vlaková zastávka, obchod, mateřská školka, škola, restaurace a dětské hřiště.

Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

Energetická náročnost budovy je ze zákona označena kategorií G, nehospodárná, protože není ještě vytvořen energetický štítek.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.

Neváhejte si sjednat prohlídku, zajistíme Vám financování i veškeré právní služby.

Jsem zde pro vás, Karolína Vypušťáková a EXPLICIT REALITY