Prodej rodinného domu, 141 m2, pozemek 625 m2, Brankovice

4 590 000 Kč

Jihomoravský kraj

Vítejte v Brankovicích – městysu se strategickou polohou mezi Brnem a Uherským Hradištěm.

V příjemné lokalitě blízko lesů a polních cest, odkud však není vůbec daleko do větších měst, vám nabízím k prodeji rodinný dům 3+kk se dvěma koupelnami, zahradou, garáží, dílnou a dalšími pozemky. Zkrátka místo, které má potenciál a rozhodně by nemělo uniknout vaší pozornosti.

Ze zahrady a přes zastřešenou vstupní verandu se vchází do novostavby rodinného domu se zastavěnou plochou 88 m2. Přízemí tvoří velkorysý prostor s výhledy do zahrady. Kuchyň s elektrickou troubou a plynovým sporákem přechází v jídelní kout, v obou je položena praktická podlaha z dlažby. Z kuchyně vstoupíte do obývacího pokoje s krbovými kamny a rozměrnou vestavěnou skříní. Podlaha je zhotovena z vinylu. V přízemí se nachází také koupelna se sprchovým koutem a oddělená toaleta.

Dřevěné schody vedou z předsíně do patra na prostornou podestu, kam proudí dostatek přirozeného světla. Mohla by sloužit například jako pracovna, knihovna nebo další společenský prostor. Z podesty se vchází do dvou podkrovních ložnic s dřevěnými obklady a střešními okny Velux. V patře najdete druhou koupelnu s vanou a toaletou, zároveň je zde umístěn plynový kotel. Podlahy v obytných místnostech horního patra jsou částečně zhotoveny z OSB desek, částečně je položený vinyl.

Městys Brankovice leží na páteřní komunikaci I/50 spojující Brno a Uherské Hradiště. Základní občanská vybavenost – ZŠ, MŠ, pošta, kostel, restaurace, zdravotní středisko a lékárna – se nacházejí přímo v obci, další pak najdete v nedalekých okresních městech. Do Uherského Hradiště se autem dostanete za 25 minut, do Vyškova za pouhých 20 minut a v Brně – Slatině jste autem do 35 minut. Z Brankovic máte také dobré vlakové spojení se Slavkovem a Brnem, dopravu zajišťují i pravidelné autobusové spoje. V Brankovicích fungují tradiční spolky a komunitní život – ideální pro klidné rodinné bydlení na venkově, blízko lesů, říčky Litavy a rybníku Hlavatka, velmi oblíbeného mezi rybáři.

Přijeďte se do Brankovic podívat, život na venkově si zamilujete.

Zavolejte mi a domluvíme se na termínu prohlídky. Těším se na vás!