Prodej rodinného domu, 180 m2, pozemek 565 m2, Ostrožská Lhota

5 800 000 Kč

Zlínský kraj

Vítejte v Ostrožské Lhotě – v klidné lokalitě nedaleko Uherského Hradiště.

V této atraktivní lokalitě vám nabízím ke koupi řadový rodinný dům s garáží a zahradou. Dům s adresou Ostrožská Lhota 407 (ulice Záhumní) stojí na pozemku o výměře 565 m2. Dům v roce 2002 prošel kompletní přestavbou, která mu vdechla jeho aktuální podobu.

Při vchodu do domu vás uvítá otevřená chodba spojující přízemí a horní patro. V přízemí byl kladen důraz na vzdušnost, proto zde vyjma koupelny všechny dveře nahradily široké portály s klenbou. Obývací pokoj spojuje jídelní část s odpočinkovou místností s krbem. Z jídelní části se dostáváme přímo na zastřešenou terasu. Horní patro je kompletně věnováno pokojům a spací zóně. K hlavní ložnici je připojena prostorná šatna. Pokoj vedle je nyní využit jako pracovna. Odtud vede chodba do malebného prostoru, který lze využít jako dětský pokoj či místnost pro hosty. Každé patro má svou vlastní koupelnu s WC.

S parkováním si nemusíte dělat starosti. Využijte prostornou garáž nebo vyhrazené místo přímo před domem. Dům s garáží propojuje chodba za vchodovými dveřmi, takže i při nepříznivém počasí nastoupíte do vozu suchou nohou.

A to nejlepší si necháváme na konec. Abyste po dlouhém dni mohli nechat hlavu odpočinout v klidném a příjemném prostředí, nemusíte vůbec chodit daleko. Přesně takto klidný pocit navodí vaše budoucí zahrada. Nechybí jí kryté venkovní posezení, zimní zahrada, skalka, záhon nebo malebné jezírko přímo uprostřed. Pokud to dětem nebude stačit, ze zahrady vedou dveře téměř přímo na dětské hřiště, kam na děti snadno dohlédnete.

Ostrožská Lhota je skvělou adresou pro pohodlné rodinné bydlení v blízkosti Kunovic, Uherského Hradiště nebo na druhou stranu města Veselí nad Moravou.

Podívejte se na detailní 3D plán a video prohlídku tohoto příjemného rodinného domu. A když se budete chtít přijet podívat, zavolejte mi – ráda vám nemovitost osobně ukážu. Těším se na viděnou v Ostrožské Lhotě!