Prodej rodinného domu 230 m2 v osobním vlastnictví na pozemku 264 m2 – Ludslavice

3 590 000 Kč

Zlínský kraj

Hledáte dům, který je nenápadný, a přitom opravdu velký? Nebo chcete podnikat z domova a nemáte prostor?

Tak tento dům by mohl naplnit Vaše požadavky.

Dům je rozdělen na více budov. Samostatný dům vznikl propojením dvou rodinných domů. Tím vznikl obytný prostor o výměře necelých 170 m2. Dále k domu patří naproti stojící samostatná garáž 20 m2 a oplocený menší dvůr s dvěma dílnami o celkové výměře 40 m2.

Dům je o dispozici 4+1, je napojen na všechny inženýrské sítě a prošel z velké části rekonstrukcí. Po celém obvodu byl dům podkopaný a odizolovaný od venkova vlhkosti. Dále proběhla v celém domě výměna oken, a ze dvou venkovních částí je dům již zateplen polystyrenem. Chybí jen finální strukturovaná omítka. V domě je natažena nová elektroinstalace a v prostorné kuchyni instalována nová linka. Z kuchyně se následně dostanete do menšího dvora, kde je možnost venkovního posezení v naprostém soukromí. Venkovní fasáda v této části by si zasloužila udělat zateplení.

Obývací pokoj je průchozí do dalšího pokoje, momentálně pracovny a dále do „druhého domu“, který je již patrový s obytným podkrovím. Pro lepší představivost je v inzerci přiložen 3D Scan nemovitosti, kde si vše můžete projít plus půdorys domu.

Dům se dá relativně lehkým stavebním zásahem rozdělit opět na dva domy o dispozici 2+1, kde oba budou mít samostatné vchody. Tím se nabízí možnost dvougeneračního bydlení nebo oddělení práce od rodinného života.

Naproti domu je samostatně stojící garáž, jedno venkovní parkovací místo a oplocený menší dvůr s dvěma dílnami. To vše na vlastním pozemku. Tyto stavby a pozemky jsou od domu odděleny obecní komunikací s příjezdem k domu.

Vše si můžete prohlédnout i na videu, které je součástí inzerce.

V případě zájmu o osobní prohlídku mi neváhejte zavolat.

Jakub Dujíček – realitní makléř pro Zlín a okolí