Prodej rodinného domu, 310 m2 – Otnice

6 790 000 Kč

Jihomoravský kraj

Vítejte v Otnicích – v obci, která leží 11 km jihozápadně od Slavkova a 20 km jihovýchodně od Brna.

V této příjemné lokalitě vám nabízím ke koupi novostavbu rodinného domu o dispozici 3+kk. Jelikož se jedná o součást dvojdomu, byl kladen velký důraz na dokonalé využití prostoru.

Rovnou za vstupní halou vás uvítá otevřený obývací prostor s kuchyňským koutem a portálem do zahrady. Odsud vede schodiště do spací zóny v patře, kde se nachází i samostatná pracovna a prostorná koupelna. V hlavní ložnici zajisté oceníte odhlučněnou stěnu včetně dveří.

Vytápění a ohřev TUV je řešeno plynovým kondenzačním kotlem zn. Brötje Heizung – v celém domě je podlahové vytápění. Osvětlení je vkusně vyřešeno LED světly s možností regulace intenzity. Dům je klimatizován jednotkou v patře. V obývacím pokoji je vyvedeno plynové potrubí jako příprava na plynový krb.

S autem si nedělejte starosti a zaparkujte přímo vedle domu na vlastním pozemku, kde je dostatek prostoru pro případnou stavbu přístřešku či garáže. Zahrada je oplocena ze všech stran a díky zmíněnému portálu na děti uvidíte i z gauče.

Celková plocha domu se zahradou je 310 m2. Zastavěná plocha domu je cca 57 m2 a užitná plocha je 89 m2. Venkovní prostor se zahradou a místem na parkování má 253 m2.

Využijte možnost převzetí hypotéky s výhodnou úrokovou sazbou 1,74%. Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování

Už se tu vidíte taky? Neváhejte a domluvte si osobní prohlídku, ráda vás zde provedu.