Prodej rodinného domu 93 m2 s pozemkem 303 m2 – Zborovice

997 500 Kč

Zlínský kraj

V podhůří Chřibů se nachází krásná obec Zborovice a zde si Vám dovolím nabídnout k prodeji dům s podlahovou plochou 93 m2 na pozemku 303 m2. Dům je o momentální dispozici 3+1, ale je na každém z Vás jakým způsobem tyto dispozice změníte k obrazu svému.

Po vstupu do domu se nacházíme ve vstupním průchodu na dvůr. Odsud můžeme vstoupit do průchozího pokoje a následně do jednoho dalšího. Na druhé straně jsou potom obývací pokoj, kuchyně, koupelna a spíž. Z průchodu se jde také na WC. Posledními dveřmi tohoto průchodu jsou dveře na dvůr s hospodářskými přístavbami. Za ním se pak nachází zahrádka.

Dům je určený spíše k rekonstrukci. Nachází se zde veškeré inženýrské sítě – veřejný vodovod, ale i studna, pak také plynová přípojka, napojení k veřejné kanalizaci a v neposlední řadě samozřejmě přípojka elektřiny. Přímo před domem je také vybudováno parkovací stání.

V obci je kompletní občanská vybavenost – škola, školka, obchod a spoustu dalších služeb. V obci jsou také zastávky autobusu nebo vlaku. Dálnice je odsud vzdálena cca 8 km.

Nabízím také sjednání hypotečního úvěru za exkluzivních podmínek.

Majitelé si vyhrazují právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce a to případně formou elektronické aukce.

A už dost psaní, raději Vám vše ukáži a vysvětlím při osobní prohlídce domu, proto mě neváhejte kontaktovat ke smluvení termínu.

Těší se na Vás David Kašný – váš férový makléř @ EXPLICIT REALITY