Prodej, Rodinný dům 2+1, 102 m2 – Březůvky

1 950 000 Kč

Zlínský kraj

Nově pro vás mám v nabídce rodinný dům 2+1 v obci Březůvky, který je určený ke kompletní rekonstrukci nebo pokud se tak rozhodnete, tak k demolici.

– užitná plocha 81 m2
– plocha pozemku 514 m2
– zahrada 313 m2
– zastavěná plocha 102 m2
– pergola 9 m2, stodola 99 m2
– klidná lokalita

Vstupní chodbou se dostanete po pravé straně do kuchyně, kde najdete i prostornou špižírnu, za kuchyní se nachází ložnice. Po levé straně se nachází další neprůchozí pokoj a koupelna s toaletou. Rovně se dostanete do zahrady, kde se nachází prostorná stodola a pergola, kde si můžete pořídit útulné posezení. Dům má společnou střechu se sousedy, jelikož to dříve fungovalo jako jeden celek. Přístup je z venku i na půdu, na zahradě je stodola, ze které můžete udělat pěknou dílnu a nebo ji kompletně odstranit a zvětšit si tak zahradu.

Velkou výhodou je blízká dostupnost do centra Zlína, kde autem budete do 15 minut a pokud raději volíte cestování autobusem, tak autobusy v obci zastavují téměř každých 30 minut a zastávka je vzdálena 3 minuty pěšky. Obec má také slušnou občanskou vybavenost a nachází se zde školka, škola, pošta, potraviny a restaurace.

Zaujala Vás tahle nabídka a chtěli byste více informací? Neváhejte a volejte, sdělím Vám jakékoli detaily, které budete potřebovat a domluvíme si osobní prohlídku. Rádi Vám pomůžeme i s vyřízením financování na míru v naší sesterské společnosti Explicit Invest, takže můžete mít doslova všechno pod jednou střechou. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce a to případně i formou elektronické aukce.

Chtěli byste, abych i Vás zastupoval při prodeji nebo pronájmu?
Stačí mi napsat, jsem tu pro Vás kdekoli a kdykoli.

Těším se, jak se potkáme osobně na místě!
Filip Hladiš & Explicit Reality