Prodej, Rodinný dům, 95 m2, pozemek 925 m2 – Nivnice

volejte makléři

Zlínský kraj

Máme pro vás v nabídce krásný rodinný dům 5+2, který nabízí skvělé bydlení pro celou rodinu. Horní část domu je již připravena pro okamžité bydlení, zatímco spodní část můžete zrekonstruovat a využít pro další účely. Můžete ji pronajmout a získat tak další příjmy, nebo ji využít jako samostatný byt pro vaše děti nebo rodiče. Možnosti využití jsou různé a záleží jen na vás.

Horní část 3+1
– užitná plocha 95 m2
– lodžie 5,35 m2
– půda 95 m2
– po rekonstrukci – nové rozvody vody, elektřiny, odpady, nová okna
– plynový kotel, elektrický bojler

Spodní část 2+kk nebo 2+1
– užitná plocha 76 m2
– garáž 16,75 m2
– sklep 22,8 m2
– dílna 27,32 m2
– krbová vložka i ve spodní části
– v ložnici francouzské okno a průchod na dvorek

Rodinný dům 5+2 je rozdělený na dvě patra. V horní části se nachází prostorný byt s třemi pokoji a kuchyní, který byl kompletně zrekonstruován v roce 2017. Díky tomu jsou zde nové rozvody vody, odpadů a elektřiny a také nová okna, která zajišťují dostatek světla a příjemné bydlení. Vytápění zajišťuje krbová vložka, což vám umožní úsporu na nákladech za energie. Ve vstupní chodbě najdete krb a také vstup do kuchyně s praktickou špajskou. Dále je vstup do samostatné koupelny a samostatného WC a šatny. Vlevo od chodby se nachází prostorný obývací pokoj, kde si můžete odpočinout a relaxovat po náročném dni. Z obývacího pokoje se dále dostanete na lodžii. Z obývacího pokoje je vstup do ložnice.
Spodní část domu je zatím před rekonstrukcí, ale má obrovský potenciál. Díky své velikosti a dispozici je možné z ní vytvořit další byt o velikosti 2+1 nebo 2+kk, který můžete pronajmout a získat tak další příjem. V této části domu se také nachází krbová vložka, což vám umožní vytvořit si útulné prostředí i zde. V ložnici se nachází francouzské okno, které vede na dvorek.

Jednou z největších výhod tohoto domu je jeho prostorný pozemek, který nabízí mnoho možností využití. V přední části se nachází útulná pergola s grilem, kde si můžete užít letní grilování a posezení s rodinou a přáteli. Zadní část pozemku je pak ideální pro děti, které zde mohou hrát na dětských průlezkách a těšit se z ovocných stromů a skleníku, kde můžete pěstovat vlastní zeleninu. Kromě toho nabízí dům také garážové stání, které oceníte zejména v zimních měsících, a parkovací místa před domem pro další auta návštěv.

Nivnice, část Východního Slovácka a jedno z nejpravděpodobnějších rodišť Jana Ámose Komenského, je vesnice, která láká mnoho lidí k přestěhování. A proč? Protože zde najdete vše, co potřebujete k pohodlnému a kvalitnímu životu. Navíc je zde neustále co dělat a objevovat. Na dosah budete mít obchody, restaurace, bistra, kulturní akce, dětská hřiště, koupaliště, obchody otevřené i pozdě večer, sportovní aktivity, lékaře, mateřskou a základní školu a především krásnou přírodu v okolí. Nivnice je pro vás tou správnou volbou. Navíc, pokud by vám přeci jen něco chybělo, můžete se snadno přesunout do blízkého Uherského Brodu, kam se dostanete autem či autobusem během deseti minut.

Zaujala Vás tahle nabídka a chtěli byste více informací? Neváhejte a volejte, sdělím Vám jakékoli detaily, které budete potřebovat a domluvíme si osobní prohlídku. Rádi Vám pomůžeme i s vyřízením financování na míru v naší sesterské společnosti Explicit Invest, takže můžete mít doslova všechno pod jednou střechou. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce a to případně i formou elektronické aukce.

Chtěli byste, abych i Vás zastupoval při prodeji nebo pronájmu?
Stačí mi napsat, jsem tu pro Vás kdekoli a kdykoli.

Těším se, jak se potkáme osobně na místě!
Filip Hladiš & Explicit Reality