Prodej, Rodinný dům – Veselí nad Moravou

1 500 000 Kč

Jihomoravský kraj

Nabízíme k prodeji Rodinný dům 2+1, – Veselí nad Moravou. Dům je v klidné ulici, jedná se o prostorný řadový dům, určený k rekonstrukci. Dům je částečně podsklepený a k dispozici je i prostorná půda, kterou si můžete upravit dle Vašich představ. Při vstupu je velká garáž a vstup do domu a na zahradu. Za domem jsou zemědělské přístavky a dvůr. Celková plocha pozemku je 570m2. Na zahradě jsou vysazeny mladé ovocné stromy. Dům je napojen na elektřinu a vodovod, k dispozici je také vlastní studna, kterou můžete využívat. Parkování je přímo před domem, nebo v prostorné garáži. Do dvou minut chůze od domu je síť supermarketů a centrum města. Ve Veselí nad Moravou můžete také navštívit městský park, nově zrekonstruovaný Baťův přístav nebo koupaliště.

Veselí nad Moravou je město v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji ležící na řece Moravě, 15 km jihozápadně od Uherského Hradiště a 25 km severovýchodně od Hodonína. Jeho historické jádro je městskou památkovou zónou.

Zaujala Vás tahle nabídka a chtěli byste více informací? Neváhejte a volejte, sdělím Vám jakékoli detaily, které budete potřebovat.

Neváhejte si sjednat prohlídku. Těším se na Vás. Jana Pavková & EXPLICIT REALITY