Prodej, Stavební pozemek 407 m2 – Drslavice

1 400 000 Kč

Zlínský kraj

Máme pro Vás skvělou příležitost ve formě prodeje pozemku v obci Drslavice, který se rozprostírá na ploše 407 metrů čtverečních. Tento pozemek Vám nabízí nejenom krásné místo pro stavbu Vašeho vysněného domova, ale také skvělou polohu s rychlou dostupností do Uherského Brodu. Láká Vás mít svůj domeček? Představit si ho můžete ve formě vizualizací, které jsou pro Vás zpracované mezi fotkami.

– pozemek 407 m2
– na pozemku jsou veškeré inženýrské sítě
– částečně zpracovaný projekt na novostavbu možný k přenechání

Všechny potřebné přípojky jsou k dispozici přímo na pozemku, což Vám umožní snadnou a rychlou realizaci Vašich plánů.

Obec Drslavice se nachází v okrese Uherské Hradiště. Leží přibližně 12 km od Uherského Hradiště a 5 km od Uherského Brodu. V obci najdete mateřskou školu, sportovní hřiště, hospůdku. Školy, obchody a další občanské vybavení je na dosah ruky ve vedlejším městě Uherském Brodě., kde jezdí časté autobusové spoje. Okolní krajina je velmi krásná a láká k procházkám a cyklistickým výletům. V obci se také konají různé kulturní akce a tradiční lidové slavnosti, které přitahují návštěvníky z celého regionu.

Zaujala Vás tahle nabídka a chtěli byste více informací? Neváhejte a volejte, sdělím Vám jakékoli detaily, které budete potřebovat a domluvíme si osobní prohlídku.

Chtěli byste, abych i Vás zastupoval při prodeji nebo pronájmu?
Stačí mi napsat, jsem tu pro Vás kdekoli a kdykoli.

Rádi Vám pomůžeme i s vyřízením financování na míru v naší sesterské společnosti Explicit Invest, takže můžete mít doslova všechno pod jednou střechou. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce a to případně i formou elektronické aukce.

Těšíme se, jak se potkáme osobně na místě!
Filip Hladiš & Explicit Reality