Pronájem, Byt 1+kk, 38 m2 – Uherský Brod

9 000 Kč za měsíc

Zlínský kraj

Nabízím Vám byt k pronájmu 1+kk v Uherském Brodě. Byt se nachází v novostavbě Comenius Towers v objektu B s názvem Brána. Jedná se o nízkonákladový byt s podlahovým topením, rekuperací a dalšími prvky, které Vás určitě osloví.

– celková plocha 38 m2
– užitná plocha 33 m2
– balkon 2 m2, sklep 3 m2
– 2. N.P. s výtahem

Sken a fotky jsou pouze ilustrační pro představu. Byty 1+kk disponují obývacím pokojem s kuchyňským koutem, koupelnou s WC a předsíní. K bytu náleží také balkon a samostatný sklep v 1. nadzemním podlaží.

Uherský Brod, město kde se perfektně žije a naleznete zde vše, co potřebujete. Kompletní občanská vybavenost, školy, školky, MHD, restaurace, obchody, lékaři, velké spektrum průmyslů, obrovské kulturní vyžití, hvězdárna a spousta dalšího.

Nájemné činí 9 000 Kč a zálohy na služby spojené s užíváním bytu (vodné/stočné, TUV, teplo, výtah, elektřina společných prostor, úklid společných prostor) jsou ve výši 2 000 Kč. Záloha na elektřinu bytu 700 Kč – bude přepsána na nájemce.

Zaujala Vás tahle nabídka a chtěli byste více informací? Neváhejte a volejte, sdělím Vám jakékoli detaily, které budete potřebovat a domluvíme si osobní prohlídku.

Chtěli byste, abych i Vás zastupoval při prodeji nebo pronájmu?
Stačí mi napsat, jsem tu pro Vás kdekoli a kdykoli.

Těším se, jak se potkáme osobně na místě!
Filip Hladiš & Explicit Reality