Pronájem, Byt 2+kk, 54 m2 – Uherský Brod

12 000 Kč za měsíc

Zlínský kraj

Nabízím Vám byt k pronájmu 2+kk v Uherském Brodě, který prošel rekonstrukcí, včetně revitalizace. Velkou výhodou je klimatizace, která se teď v teplém počasí bude hodit.

– celková plocha 54 m2
– užitná plocha 46 m2
– sklep 4,48 m2 a 3,6 m2
– 2. N.P.
– klimatizace

Byt je po rekonstrukci, má vlastní kotel a bojler. Ze vstupní chodby se dostanete rovně do koupelny se sprchovým koutem a na samostatné WC. Po pravé straně naleznete ložnici s velkou vestavěnou skříní přes celou šíři stěny. Po levé straně se dostanete do obývacího pokoje a do kuchyně. Součástí bytu je zařízená kuchyně, včetně indukční desky, po domluvě možnost odkoupit pračku a sušičku za 8.000 Kč. K bytu taky náleží 2 sklepy a společná kočárkárna. Možnost převzetí internetu za 298 Kč/měs.

Uherský Brod, město kde se perfektně žije a naleznete zde vše, co potřebujete. Kompletní občanská vybavenost, školy, školky, MHD, restaurace, obchody, lékaři, velké spektrum průmyslů, obrovské kulturní vyžití, hvězdárna a spousta dalšího.

Nájemné činí 12.000 Kč a měsíční náklady jsou ve výši 3.700 Kč. Kauce + odměna za kompletní zprostředkování je ve výši jednoho nájmu. K dispozici ihned.

Líbí se Vám byt? Potkejme se osobně na místě, co vy na to?

Chtěli byste, abych i Vás zastupoval při prodeji nebo pronájmu? Stačí mi napsat, jsem tu pro Vás kdekoli a kdykoli.

Těším se na Vás.
Filip Hladiš & Explicit Reality