Pronájem, Byt 2+kk, 66 m2 – Uherský Brod

15 300 Kč za měsíc

Zlínský kraj

Nabízím Vám byt k pronájmu 2+kk v Uherském Brodě. Byt se nachází v novostavbě Comenius Towers v objektu B s názvem Brána. Jedná se o nízkonákladový byt s podlahovým topením, rekuperací a dalšími prvky, které Vás určitě osloví.

– celková plocha 66 m2
– užitná plocha 56 m2
– sklep 5 m2 a balkón 5 m2
– 3. N.P. s výtahem

Sken a fotky jsou pouze ilustrační pro představu. Byty 2+kk disponují obývacím pokojem s kuchyňským koutem, který je oddělen od ložnice. Součástí bytu je ještě předsíň a koupelna s WC, k bytu také náleží balkon a samostatný sklep v 1. nadzemním podlaží.
Ze vstupní chodby se po pravé straně dostanete do ložnice. Po levé straně najdete koupelnu se sprchovým koutem a WC. Rovně se nachází prostorný obývací pokoj spojený s vybavenou kuchyní. Z obývacího pokoje je vstup na balkón. V oknech jsou venkovní žaluzie.

Uherský Brod, město kde se perfektně žije a naleznete zde vše, co potřebujete. Kompletní občanská vybavenost, školy, školky, MHD, restaurace, obchody, lékaři, velké spektrum průmyslů, obrovské kulturní vyžití, hvězdárna a spousta dalšího.

Nájemné činí 15.300 Kč a měsíční náklady za služby (záloha na služby spojené s užíváním bytu – vodné/stočné, TUV, teplo, výtah, elektřina společných prostor, úklid společných prostor) ve výši 2.600 Kč. Záloha na elektřinu 1.000 Kč, bude převedena na nájemce, kterou si bude platit každý sám. Kauce + odměna za kompletní zprostředkování je ve výši jednoho nájmu.

Zaujala Vás tahle nabídka a chtěli byste více informací? Neváhejte a volejte, sdělím Vám jakékoli detaily, které budete potřebovat a domluvíme si osobní prohlídku.

Chtěli byste, abych i Vás zastupoval při prodeji nebo pronájmu?
Stačí mi napsat, jsem tu pro Vás kdekoli a kdykoli.

Těším se, jak se potkáme osobně na místě!
Filip Hladiš & Explicit Reality