Pronájem, Byt 3+1, 79 m2 – Zlín – Jížní Svahy

15 000 Kč za měsíc

Zlínský kraj

Nabízím Vám k pronájmu byt 3+1 v dobrém stavu, který se nachází ve Zlíně – Jížní Svahy, ul. Jílová. Byt má dvě lodžie a jeho velkou výhodou je, že v ceně nájmu je i pronájem garáže. která je v blízkosti domu, takže se nemusíte obávat, že nezaparkujete.

– užitná plocha 66 m2
– sklep 3 m2 – přímo na patře u bytu
– 3. patro s výtahem
– 2 lodžie – každá 5 m2

Ze vstupní chodby se po levé straně dostanete do dětského pokoje, odkud můžete přejít do kuchyně. Dále se po levé straně chodby se dostanete do kuchyně a odsud do obývacího pokoje s lodžií. Na opačné straně chodby se nachází koupelna s vanou a odděleným WC. Rovně dorazíte do ložnice s lodžií. Dětský pokoj, kuchyně a obývací pokoj jsou orientovány na západ.

V blízké vzdálenosti najdete MHD, restaurace, obchody, mateřskou i základní školu, spousty volnočasových aktivit, jako například dětská hřiště a jiné.

Nájemné činí 15.000 Kč + 3.000 Kč energie a služby. Kauce je ve výši jednoho nájmu a odměna realitní kanceláře je ve výši jednoho nájmu + DPH. Byt je volný od 1.9.2023.

Zaujala Vás tahle nabídka a chtěli byste více informací? Neváhejte a volejte, sdělím Vám jakékoli detaily, které budete potřebovat a domluvíme si osobní prohlídku.

Chtěli byste, abych i Vás zastupoval při prodeji nebo pronájmu?
Stačí mi napsat, jsem tu pro Vás kdekoli a kdykoli.

Těším se, jak se potkáme osobně na místě!
Filip Hladiš & Explicit Reality