Pronájem, Byt 3+kk, 96 m2 – Slavkov u Brna

19 000 Kč za měsíc

Jihomoravský kraj

Mám pro Vás byt 3+kk k pronájmu, který se nachází ve Slavkově u Brna na ul. Zelnice II/Rezidence Austerlitz. Byt se nachází v novostavbě a jeho velkou výhodou je obrovská terasa.

– užitná plocha 71 m2
– novostavba
– terasa 23 m2, sklep 2 m2
– 2.N.P. s výtahem
– vstup na čip

Ze vstupní chodby, se dostanete do všech pokojů. Vpravo se nachází ložnice, vedle ní dětský pokoj nebo pracovna. Vlevo dále najdete samostatné WC a vedle koupelnu s vanou. Vlevo je vstup do kuchyně s obývacím pokojem, kde je i vstup na terasu. Na chodbě se nachází dvě velké vestavěné skříně. Terasa je orientovaná na jih a je opravdu velká a bude vás těšit, jak ranní kávička, tak večerní posezení.

Bytový dům se nachází v klidné části obce, nedaleko centra a autobusového nádraží. Město Slavkov u Brna nabízí příjemné a klidné bydlení s veškerou občanskou vybaveností. Sportovní i kulturní vyžití, dopravní dostupnosti a také procházky kolem nedalekého rybníka nebo zámeckého parku s přilehlým golfovým hřištěm.

Nájemné činí 19 000 Kč a měsíční náklady jsou ve výši 4 000 Kč. Kauce a odměna za kompletní zprostředkování je ve výši jednoho nájmu. K dispozici je od 1. dubna 2023.

Líbí se Vám byt? Potkejme se osobně na místě, co vy na to?

Chtěli byste, abych i Vás zastupoval při prodeji nebo pronájmu? Stačí mi napsat, jsem tu pro Vás kdekoli a kdykoli.

Těším se na Vás.
Filip Hladiš & Explicit Reality