Pronájem, Byt 4+kk, 166 m2 – Uherské Hradiště, Jarošov

22 000 Kč za měsíc

Zlínský kraj

Nabízím Vám k pronájmu nádherný byt ve velmi dobrém stavu 4+kk na ulici Za Humny v Uherském Hradišti – Jarošov. Součástí bytu je prostorná terasa, balkón, dvě koupelny a taky dvě parkovací stání.

– celková plocha 166 m2
– užitná plocha 152 m2
– terasa 14 m2 a balkón 7 m2, dvě koupelny
– 2 parkovací stání venkovní
– 2. NP

Byt se nachází v rodinném domě v 1. patře, který prošel kompletní rekonstrukcí. Vstupní chodbou se rovně dostanete do pokoje propojeného s balkonem. Po pravé straně se nachází jedna koupelna se sprchovým koutem a WC. Dále je vstup do obývacího pokoje s kuchyní, která je moderně vybavená s velkým odkládacím prostorem. Vedle kuchyně najdete i komoru. Z obývacího pokoje je vstup do další koupelny s vanou a sprchovým koutem a dále samostatným WC. Vedle se nachází technická místnost a samostatná, prostorná šatna. Po pravé straně se z obývacího pokoje dostanete taky do do dvou pokojů, kde z jednoho se vyjde na velkou terasu. K bytu náleží dvě parkovací místa, má vlastní ohřev teplé vody, vytápění, plynoměr i elektroměr.

Jarošov je místní část města Uherské Hradiště. V blízkosti bytu najdete nejdůležitější služby, je zde MHD, MŠ, neúplná ZŠ, potraviny, drogerie, lékárna, hospoda, pivovar.

Nájemné činí 22.000 Kč a měsíční náklady jsou ve výši 5.000 Kč. Kauce a odměna realitní kanceláře je ve výši jednoho nájmu. K dispozici je ihned.

Líbí se Vám byt? Potkejme se osobně na místě, co vy na to?

Chtěli byste, abych i Vás zastupoval při prodeji nebo pronájmu? Stačí mi napsat, jsem tu pro Vás kdekoli a kdykoli.

Těším se na Vás.
Hladiš Reality & Explicit Reality