Pronájem, Byty 2+1, 57 m2 – Uherský Brod

10 000 Kč za měsíc

Zlínský kraj

Nabízím Vám byt k pronájmu 2+1 v Uh. Brodě, do kterého se můžete ihned nastěhovat? Byt je po rekonstrukci a k tomu se nachází v domě, který prošel revitalizací a je částečně vybaven.

– užitná plocha 51 m2
– lodžie 4 m2
– sklep 2 m2
– 5 N.P.
– klidná lokalita, perfektní dostupnost do centra

Byt je v nejvyšším patře domu, tudíž Vás sousedi z vrchu nebudou ničím rušit. Nachází se v panelovém domě po revitalizaci. Byt prošel zdařilou rekonstrukcí. Ze vstupní chodby, kde naleznete 2 vestavěné skříně se dostanete po pravé straně na samostatné WC, do koupelny a nakonec do kuchyně. Po levé straně se nachází obývací pokoj se vstupem do ložnice, ze které je vstup na lodžii. Dále k bytu náleží sklepní kóje. Moderní kuchyně s plynovým sporákem a myčkou. V koupelně je sprchový kout.

Uherský Brod, město kde se perfektně žije a naleznete zde vše, co potřebujete. Kompletní občanská vybavenost, školy, školky, MHD, restaurace, obchody, lékaři, velké spektrum průmyslů, obrovské kulturní vyžití, hvězdárna, hřiště, aquapark a spousta dalšího.

Nájemné činí 10.000 Kč a měsíční náklady jsou ve výši 5.000 Kč. Kauce ve výši 1 měsíčního nájmu + odměna za kompletní zprostředkování je ve výši jednoho nájmu. K dispozici je ihned.

Zaujala Vás tahle nabídka a chtěli byste více informací? Neváhejte a volejte, sdělím Vám jakékoli detaily, které budete potřebovat a domluvíme si osobní prohlídku.

Chtěli byste, abych i Vás zastupoval při prodeji nebo pronájmu?
Stačí mi napsat, jsem tu pro Vás kdekoli a kdykoli.

Těšíme se, jak se potkáme osobně na místě!
Filip Hladiš & Explicit Reality