Pronájem, Obchodní prostory, 317 m2 – Zlín OD13

info v RK

Zlínský kraj

Explicit Reality a Karolína Vypušťáková Vám zprostředkují pronájem obchodního přízemního prostoru o velikosti 317 m2 v prostoru v obchodním domě OD13 o celkové ploše cca 8000 m2 a o prodejní ploše obchodního domu 5000 m2 nedaleko autobusového nádraží. Budova číslo 13 prošla kompletní rekonstrukcí, kde prodejní plochy byly postupně zkolaudovány v roce 2015 -2016 a nyní se díky své lokalitě a občanskou vybaveností stává novodobým centrem města Zlína.

Součástí standardního provedení nájemního prostoru jsou:
– lité podlahy
– instalovány přípojky elektro včetně umístění odpočtového měřidla
– přípojky SLP-data
– VZT, včetně regulovatelných výustků
– rozvody vody a topení.
Standardní provedení bezpečnosti objektu: v ceně
– CCTV kamerový systém
– vnitřní komunikační VOIP systém pro vstupní dveře a výtah
– zařízení EPS a EVR
– přívody pro vlastní EZS v jednotkách

Budova je po celkové revitalizaci energeticky málo náročná, došlo k úplnému zateplení pláště budovy vč. Instalace okenních výplní a díky tomu se nachází budova v energetické třídě C. Hlavně také díky zateplení budovy a dále díky veškerému centrálnímu osvětlení prodejen, které je řešeno LED osvětlením.

Všem nájemníkům Pronajímatel nabízí možnost při vlastních úpravách jednotky využít jejich subdodavatelů na jednotlivá díla a garantovat tak nejnižší ceny a jejich koordinaci poskytnout zdarma prostřednictvím vlastního stavebního technického dozoru.

Cena pronájmu obchodních prostor je individuální a posuzuje se velikost prostoru, délka trvání nájemního vztahu a bonita Nájemce.

Výše Nájemného i Služeb na OD 13 je stanovena velmi korektně a spravedlivě. Svým Nájemníkům garantuje příjemné přátelské prostředí a osobní přístup.
Pokud Vás nabídka zaujala a máte zájem se stát spokojenými obchodními partnery společnosti PMT Real, kontaktujte mě pro získání dalších informací.

Jsem zde Pro Vás. Karolína Vypušťáková , EXPLICIT REALITY