Pronájem, Rodinný dům 4+1, 106 m2, pozemek 476 m2 – Nivnice

10 000 Kč za měsíc

Zlínský kraj

Mám pro Vás rodinný dům 4+1 k pronájmu, který se nachází v Nivnici na klidné ulici Příčná. Dům je patrový se zahradou, parkováním a zahrádkou pro Vaši radost.

– užitná plocha 106 m2
– pozemek 476 m2
– půda 68 m2, garáž 23 m2, sklep, dílny
– dům je vybavený a dostupný ihned k nastěhování

Ze vstupní chodby se můžete dostat po levé straně do další chodby, kde naleznete schody vedoucí do prvního patra. V horním patře se nachází prostorný pokoj. V přízemí dále najdete koupelnu, která je umístěna po levé straně chodby. Po pravé straně je další pokoj, ze kterého je vstup do ložnice. Rovně dojdete do obývacího pokoje a dále do kuchyně, kde za kuchyní se nachází špajzka a samostatné WC. K domu náleží také garáž a a parkovací místa před ní, takže nebudete mít problém, kde zaparkovat. Za domem se nachází rovinatá zahrada, kde si můžete cokoli pěstovat, případně ji využívat pro své děti.

Část Východního Slovácka, jedno z nejpravděpodobnějších rodišť Jana Ámose Komenského, Nivnice. Vesnice, kam se všichni stěhují. Proč tomu tak je? Protože zde najdete opravdu všechno, kvalita života je tu opravdu velká a neustále se zde něco děje. Potřebujete mít na dosah ruky obchody, restauraci, bistro, kulturní vyžití, dětské hřiště, koupaliště, večerku, sportovní aktivity, lékaře, mateřskou a základní školu a především krásnou přírodu všude kolem? Tak tohle je místo přesně pro Vás. Na druhou stranu, kdyby Vám přeci jen něco chybělo, tak stačí sednout na autobus nebo do auta a za 10 minut jste v Uherském Brodě.

Nájemné činí 10.000 Kč + 8.000 Kč energie. Kauce a odměna za kompletní zprostředkování je ve výši jednoho nájmu. K dispozici je ihned.

Líbí se Vám dům? Potkejme se osobně na místě, co vy na to?

Chtěli byste, abych i Vás zastupoval při prodeji nebo pronájmu? Stačí mi napsat, jsem tu pro Vás kdekoli a kdykoli.

Těším se na Vás.
Filip Hladiš & Explicit Reality